موج
کدخبر : ۳۴۸۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348172

شهردار کرمانشاه:

سعید طلوعی تأکید کرد: مدیران شهرداری کرمانشاه در خدمات‌رسانی به مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار تمرکز بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه در حاشیه بازدید از پروژه‌های مهم شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: در دوران گذشته یک رسم غلط در شهرداری‌ها نهادینه‌شده بود که خدمات‌رسانی فقط در مناطق برخوردار شهری صورت می‌گرفت و خدمات‌رسانی به مناطق حاشیه شهر در شهرداری کرمانشاه مغفول مانده بود.

وی افزود: خدمات‌رسانی به مناطق کم برخوردار حاشیه‌ای ازجمله خدمات عمرانی، فرهنگی اجتماعی، ایجاد فضای سبز و ایجاد دسترسی بهتر به این مناطق منجر می‌شود که طی یک بازه زمانی کوتاه این مناطق و محله‌های برخوردار تبدیل شوند و آمادگی این را پیدا کنند که از حاشیه شهر خارج و به مرکز شهر افزوده شود.

 شهردار کرمانشاه یکی از راه‌حل‌های خارج کردن مناطق کم برخوردار از حاشیه‌نشینی را ایجاد دسترسی بهتر، ایجاد شاهراه ارتباطی و ساخت بزرگراه دانست.

طلوعی گفت: از مدت‌ها پیش با برنامه‌ریزی‌های صحیح در حوزه خدمات‌رسانی تنظیف روزانه، خدمات عمرانی و تولید محتوای فرهنگی نسبت به طبقه اجتماعی در مناطق حاشیه‌ای آغازشده است.

وی گفت: یکی از اقدامات مهم شهرداری کرمانشاه در خصوص خدمات‌رسانی بهتر به منطقه حاشیه‌ی شهر کرمانشاه، ایجاد یک شاهراه ارتباطی در رینگ شرقی شهر است که حدود ۵۰ درصد از زیرساخت آن تاکنون آماده‌شده و شهرداری در تلاش است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را به بهره‌برداری برساند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها