موج
کدخبر : ۳۴۴۶۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344699

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه مبارزه با پدیده قاچاق، سرقت و مواد مخدر را از اصلی‌ترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: در پنج ماه سپری‌شده از سال با همکاری نیروی انتظامی کرمانشاه کشفیات قاچاق بیش از 30 درصد و مواد مخدر حدود سه درصد رشد داشته است و در وقوع سرقت‌های خشن نیز با کاهش 24 درصدی روبرو شده است که حاصل خدمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی کرمانشاه است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کرمانشاه را استانی امن برای عموم شهروندان و ناامن برای مجرمان دانست و تأکید کرد: هماهنگونه که پلیس همواره در کنار مردم حضورداشته، برخوردش با هرگونه ناامنی و بی‌انظباطی اجتماعی نیز قاطعانه بوده و افراد خلاف‌کار نیز دریافته‌اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

وی همچنین به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس اشاره و اظهار داشت: پلیس، ضمن رعایت اصل بی‌طرفی با کسانی که قصد ایجاد تنش و ناامنی در امر انتخابات را داشته باشند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

وی افزود: تأمین امنیت انتخابات ازجمله مأموریت‌های مهم و حساس پلیس است و همه همکاران با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای رسیدن به این مهم تلاش خواهند کرد تا انتخاباتی سالم و در شأن جمهوری اسلامی برگزار شود.

جاویدان با اشاره به استفاده پلیس از همه ظرفیت‌های خود در راستای تأمین امنیت انتخابات پیش رو تصریح کرد: بدون شک احساس امنیت در جریان برگزاری انتخابات مشارکت مردم را افزایش خواهد داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تأکید کرد: در دور اول انتخابات که اسفند سال گذشته برگزار شد هم پلیس کرمانشاه یکی از امن‌ترین فضاها را برای حضور پرشور مردم فراهم کرده بود و به یاری خداوند همین روند را در دور دوم نیز تکرار خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    اگه ما تو کرمانشاه زندگی می کنیم امنترین استان برا مجرم هاست بخصوص ماشین دزدها در اطراف خودمون به وفور مبینیم همسایه های که ماشیناشون یا وسایل ماشینشون دزدیده میشه

  • پاسخ

    سلام ولی اصلا شهر امنی نیست و ناامنی بیداد میکنه مخصوصا تیغ زنهای تلفنی زیاد شده لطفا رسیدگی کنید

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها