موج
کدخبر : ۳۳۸۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338191

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار در جلسه ستاد مقابله با کرونا کرمانشاه گفت: به نظر می‌رسد که برای کنترل بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌ها انسجام مدیریتی بین بخش‌های شهرداری کرمانشاه وجود ندارد و رعایت بهداشت در شهرستان‌ها بهتر از مرکز استان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه بابیان این مطلب که مطب‌های پزشکی کمترین رعایت را در کنترل کرونا دارند، ابراز داشت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که مطب‌های پزشکان کمترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در کنترل کرونا دارند و تاکنون ۱۲ پرونده با موضوع تخلف عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در کرمانشاه به شعبه ویژه رسیدگی در دادسرا ارجاع شده است.

وی با تأکید بر نهادینه‌سازی پروتکل‌های بهداشتی در جامعه کرمانشاه بیان داشت: فرمانداران در برخی شهرستان‌ها با برپایی نشست‌ها با خواص و بزرگان در اقدامی به عقد میثاق نامه با گروه‌های مرجع در شهرستان‌ها کردند که بازتاب مطلوبی در رسانه‌ها داشته است.

الهی تبار خاطرنشان کرد: البته تغییر رفتارها و سبک زندگی مردم یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و نیاز به زمان خواهد داشت که کار فرهنگی و تبلیغ رسانه‌ای می‌تواند تحقق آن را تسریع کند.

وی همچنین با اشاره به بازدید معاونت توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه از ادارات و دستگاه‌ها گفت: بر اساس گزارش این بازدید 37 دستگاه پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را به‌خوبی رعایت می‌کنند اما هفت‌دستگاه در وضعیت قرمز و عدم رعایت این پروتکل‌ها قرارگرفته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها