موج
کدخبر : ۳۳۷۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337989

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست هماهنگی ستاد برگزاری همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید گفت: بایستی فرهنگ جهادی و جهش تولید به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه از همت سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به خاطر برنامه‌ریزی همایش فرهنگ جهادی تقدیر و تشکر کرد و افزود: انگیزه رئیس جهاد کشاورزی کرمانشاه و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی مقدم نشان از عزم جدی این سازمان برای تحقق جهش تولید دارد.

وی در توصیف فرهنگ جهادی گفت: فرهنگ جهادی ریشه در ایثار و شهادت دارد و برگرفته از نهضت عاشوراست.

بازوند سپس به تجربیات بهره‌گیری از فرهنگ جهادی در هشت سال دفاع مقدس، پیروزی انقلاب اسلامی و در بحران‌های کشور اشاره داشت که بسیار کارساز بوده است و خاطرنشان ساخت: امروزه هم مدیران در شرایط اقتصادی کشور بایستی بیشتر کار کنند و شب و روز نشناسند.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه فرهنگ جهادی با کار مضاعف همراه است خاطرنشان کرد: بایستی با تلاش و کار فرصت‌ها را در دل تهدیدها به وجود آورد.

وی برگزاری همایش فرهنگ جهادی با محوریت بخش کشاورزی را نشان از اهمیت و تأثیر این بخش در اقتصاد کشور دانست و گفت؛ کشاورزی یک محور اساسی در کشور است و ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال و افزایش درآمد مردم دارد.

وی کرمانشاه را باوجود ۹۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی یک استان ثروتمند خطاب کرد و گفت: بایستی از کشاورزی سنتی و معیشتی به کشاورزی مدرن و صنعتی وارد شویم و این امر می‌تواند یکی از خروجی‌های برگزاری همایش فرهنگ جهادی باشد.

بازوند در ادامه با تأکید بر تلاش‌ها برای تحقق شعار سال که بنام جهش تولید توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نام‌گذاری شده افزود؛ این شعار حاصل کار علمی و کارشناسی است و متناسب با نیاز امروز کشور و سال‌های آینده است.

استاندار کرمانشاه سپس به ملزومات تحقق جهش تولید در استان اشاره داشت و گفت؛ یکی از ملزومات جهش تولید توجه به سرمایه‌گذاری است.

بازوند در ادامه تسهیلگری مدیران در سرمایه‌گذاری و تسهیلگری بانک‌ها به‌عنوان شریک پروژه‌ها را خواستار شد و افزود: ضمن تشکر از پیشنهادات و نظرات صاحب‌نظران در ستاد هماهنگی همایش فرهنگ جهادی، باید تلاش کنیم فرهنگ جهادی و جهش تولید را به یک باور و فرهنگ عمومی تبدیل کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها