موج
کدخبر : ۳۳۵۷۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335790

در صورت تأمین اعتبار؛

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه گفت: اقدامات اولیه و زیرساختی تعبیه سیستم پرداخت الکترونیکی در اتوبوس و تاکسی‌های کرمانشاه انجام‌شده و منتظر جذب سرمایه‌گذار هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی، مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه از عملیاتی شدن زیرساخت‌های تعبیه سیستم پرداخت الکترونیکی در اتوبوس و تاکسی‌های کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: از طریق سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری کرمانشاه اقدامات اولیه سیستم پرداخت الکترونیکی در اتوبوس و تاکسی‌های کرمانشاه انجام‌شده است و پس از انجام فراخوان و مشخص شدن برنده مناقصه روال کار ادامه خواهد یافت.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۲۰ دستگاه اتوبوس در کرمانشاه فعال است که ۶۰ درصد ظرفیت این ناوگان مورداستفاده قرارگرفته است، همچنین حدود ۹ هزار دستگاه تاکسی مسیری، گردشی و آژانس‌های مسافری تحت نظر تاکسیرانی وجود دارد که شمار مسافران آن‌ها کاهش‌یافته است.

وی در خصوص اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا در وسایل حمل‌ونقل عمومی کرمانشاه افزود: در اتوبوس‌ها برچسب‌هایی مبنی بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی نصب‌شده و بازرسان هم ملزم به نظارت بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس و تاکسی‌ها شده‌اند.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه با تأکید بر اینکه تا اطلاع ثانوی تاکسی‌ها در صندلی عقب تنها می‌توانند ۲ مسافر سوار کنند، گفت: ۴۳ مورد شکایت از تاکسی‌های کرمانشاه داشته‌ایم که ۱۵ درصد آن به دلیل دریافت اضافه بها و عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها