موج
کدخبر : ۳۳۳۸۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333836

معاون استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی گفت: حل مشکلات تمام طرح‌های استان و همچنین پروژه باغ پرندگان کرمانشاه در هر زمینه‌ای در دستور کار قرار دارد و با جدیت آن‌ها را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در جلسه حل مشکلات مجموعه تفریحی گردشگری باغ پرندگان کرمانشاه گفت: مجموعه باغ پرندگان کرمانشاه یکی از طرح‌های مهم تفریحی و گردشگری در کرمانشاه است و نظیر چنین مجموعه‌ای در استان‌های غربی کشور وجود ندارد و به همین خاطر حفظ، تقویت و توسعه آن بسیار بااهمیت است و این جلسه هم به همین منظور برگزارشده است.

وی افزود: مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه نیز بر رفع موانع موجود تأکیددارند و با هماهنگی که در این جلسه بین مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری و مدیران این مجموعه تفریحی ایجاد کردیم ان‌شاءالله به‌زودی مشکلات موجود حل خواهند شد.

حاتمی بیان کرد: در بازدیدی که از طرح باغ پرندگان کرمانشاه داشتیم پیشنهادات و درخواست‌هایی جهت توسعه آن مطرح شد و چون این طرح در تقویت گردشگری استان بسیار مهم است بنابراین از هرگونه حمایت و کمکی که نیاز باشد دریغ نخواهیم کرد، ضمن اینکه حل مشکلات تمام طرح‌های استان در هر زمینه‌ای در دستور کار قرار دارد و با جدیت آن‌ها را پیگیری می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها