موج
کدخبر : ۳۳۰۴۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330471

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست شورای روابط عمومی‌های کرمانشاه گفت: برای معرفی کرمانشاه نیازمند تکرار تجربه‌های موفقی مانند سریال "نون خ" هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تجلیل از نقش روابط عمومی‌ها در بحران کرونا اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نقش مهمی در آگاه‌سازی و اقناع و همدل کردن مردم برای مهار بحران کرونا در کرمانشاه داشتند که جای تقدیر بسیار دارد.

بازوند ادامه داد: ۸۰ درصد کرمانشاهی‌ها در جریان بحران کرونا همکاری بسیار مناسبی برای مهار این بحران داشتند و از بسیاری از برنامه‌های کاری و تفریحی خویش گذشتند.

وی در بخش دیگری از اظهارات خویش عنوان کرد: کرمانشاه دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی در عرصه‌های مختلف است و روابط عمومی‌ها باید این پتانسیل‌ها را با هوشمندی به تصویر بکشند.

استاندار کرمانشاه ساخت سریال نون خ ۲ را فرصت مناسبی برای معرفی استان کرمانشاه دانست و گفت: مردم ایران در طول ۱۷ شب با زیبایی‌ها و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی و فرهنگ بالای مردم کرمانشاه آشنا شدند‌ و این اتفاق مثبت در توسعه استان کرمانشاه اثرگذار خواهد بود.

وی عنوان کرد: خوشبختانه این سریال بازتاب مثبت و بسیار گسترده‌ای در سطح جامعه داشت و نقدهای مخالف و موافق بسیاری هم پیرامون آن نوشته شد و درمجموع یک سریال موفق ارزیابی شد.

استاندار کرمانشاه تأکید کرد: برای معرفی بهتر کرمانشاه نیازمند تکرار تجربه‌های موفقی مانند سریال نون خ ۲ هستیم.

وی تحقق اهداف شعار سال را اولویت اصلی استان دانست و گفت: برای جهش تولید نیازمند یک حرکت جهادی و همه‌جانبه از سوی دولت و مردم هستیم.

وی تأکید کرد: شعار جهش تولید باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود و روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها یک نقش بسیار کلیدی در این زمینه‌دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها