موج
کدخبر : ۳۳۶۶۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336654

مدیر امور شعب بانک مسکن کردستان از بخشودگی جرایم بانکی مشتریان این بانک در قالب طرح میثاق در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، جلال الدین سلیمی شامگاه امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه ها در سنندج اظهار داشت: بر اساس شیوه نامه این طرح، مشتریان بدهکار می‌توانند با پرداخت یکجای معوقات از 100 درصد بخشودگی جرایم تسهیلات خود بهره‌مند شوند.

مدیر امور شعب بانک مسکن کردستان با اشاره به اینکه در راستای حمایت از بدهکاران در ایام شیوع بیماری کرونا، طرح میثاق این بانک تمدید شد گفت: 2 هزار و 400 نفر از مشتریان این بانک از این خدمت حمایتی بهره‌مند شده‌اند.

وی اضافه کرد: در یکسال گذشته در قالب 2 هزار و 400 پرونده یک هزار و 150 میلیارد ریال از تسهیلات معوق، سررسید گذشته و مشکوک الوصول این بانک تسویه شد.

وی یادآور شد: هم اکنون نیز طبق تصمیم هیات مدیره بانک مسکن کشور در راستای حمایت از مشتریان دارای اقساط غیر جاری با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و شیوع بیماری کرونا با بخشودگی کامل جرایم با طرح میثاق تا پایان تیرماه 99 موافقت شده است.

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی مشتریانی که با پرداخت غیرحضوری از طریق درگاه‌های بانک مسکن از جمله پایانه‌های خود پرداز، خود دریافت، اینترنت بانک و همراه بانک ، اقساط معوقه خود را پرداخت می‌کنند مشمول این طرح می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها