موج
کدخبر : ۳۲۷۳۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327368

روزنامه اماراتی الاتحاد از احتمال تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال به سال ۲۰۲۱ به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، روزنامه الاتحاد امارات آخرین وضعیت برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر که حکم انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا را هم دارد، تشریح کرد و از اختلاف فیفا با کنفدراسیون فوتبال آسیا بر سر برگزاری تاریخ بعضی از مسابقات خبر داد.

الاتحاد نوشت: « فیفا از کنفدراسیون‌های قاره‌ای پیشنهاداتی را در ارتباط با تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره‌های مختلف به سال ۲۰۲۱ دریافت کرده است. این پیشنهاد به دلیل وجود اختلاف بین فیفا و بعضی از کنفدراسیون‌ها بر سر تاریخ بازی‌های ملی است که به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

اختلاف بین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز هم وجود دارد. پیشنهاد فیفا این است که مسابقات معوقه انتخابی جام جهانی در ماه‌های مارس و ژوئن به ماه‌های سپتامبر و اکتبر منتقل شود در حالی که AFC قصد دارد این مسابقات را در ماه‌های اکتبر و نوامبر برگزار کند تا به فدراسیون‌ها فرصت به پایان رساندن لیگ‌های خود و همچنین به پایان رساندن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بین ماه‌های آگوست و سپتامبر را بدهد.

بعضی از کنفدراسیون‌ها هم به فیفا پیشنهاد کرده‌اند منتظر بماند تا وضعیت بویژه در اروپا مشخص‌تر شود. فیفا هم از از مسئولان کنفدراسیون‌ها درخواست برگزاری کارگاه‌هایی را داشته است تا در این ارتباط صحبت کند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها