موج
کدخبر : ۳۲۷۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327263

​ مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان:

​ مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان با اشاره به طرح برخورد با بساط‌گستران و دستفروشان، گفت: دستفروشان حق فعالیت و عرضه کالا در شب بازار بوعلی ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدعلی گلشن،  مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان با اشاره به طرح برخورد با بساط‌گستران و دستفروشان پیاده راه بوعلی همدان گفت: بساط گستران و دستفروشان حق فعالیت و عرضه کالا در شب بازار بوعلی ندارند و با هرگونه فعالیت آنها برخورد می شود.

وی اظهار داشت: فعالیت این دسته شغلی براساس تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ممنوع است اما متاسفانه برخی رعایت نکرده بودند که با آنها برخورد شد.

گلشن بیان کرد: واحد رفع سد معبر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری و یگان امداد انتظامی همدان اجازه ورود بساط گستران به شب بازار همدان را نمی دهند و تدابیر لازم نیز اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه بساط گستران با ایجاد تجمع سعی بر ورود و فعالیت در شب بازار بوعلی داشته اند، گفت: از این اقدام مخاطره آمیز در شیوع ویروس کرونا جلوگیری شد.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان یادآور شد: براساس تصمیم ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با ویروس کرونا در همدان و در راستای تدابیر پیشگیرانه برای کاهش شیوع ویروس، بساط گستری و تجمع های با ریسک بالا ممنوع بوده و همچنان از ورود بساط گستران به پیاده راه بوعلی جلوگیری می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها