موج
کدخبر : ۴۱۰۶۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410646

حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق مطرح کرد؛

معاون اول قوه قضائیه مجتبی قهرمانی را مدیر خلاق و فردی صائب نظر و مسلط به فناوری اطلاعات و مسائل مهمه دستگاه قضا برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه در مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری استان هرمزگان با تسلیت شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا «سلام اللّه علیها» با تأکید بر اینکه خوشبختانه حرکت جهادی در دوره تحول و تعالی قوه قضاییه سرعت گرفته است، تأکید کرد: قوه قضائیه آماده است همه نقدها نسبت به عملکرد و همه برنامه ها برای آینده را بپذیرد.

وی با استقبال از راهکارهای ارائه شده توسط صائبان اندیشه و قلم به منظور کاهش مجازات حبس، خاطرنشان کرد: ایده مطرح شده توسط حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به منظور استفاده از مجازات های جایگزین حبس، ایده بدیع و نوئی است که صائب نظران می توانند به منظور تکمیل این موضوع یاری‌گر دستگاه قضایی باشند.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: امروز قوه قضاییه کاملا آمادگی دارد از اندیشه های صائب نظران حوزه و دانشگاه استفاده نماید و به منظور ارتقای شاخص‌های های توسعه عدالت از تمامی نقدها و پیشنهادات بهره مند شود.

دادگستری هرمزگان

وی با اشاره به اینکه عملکرد علی صالحی در استان هرمزگان بسیار درخشان است که همین موضوع سبب گردیده ایشان از سوی ریاست قوه قضاییه برای تصدی دادستانی تهران برگزیده شوند که یک چهارم پرونده های کشور در این حوزه قضایی وجود دارد و صالحی برنامه جامعی را ارتقای همه شاخص ها در حوزه قضایی تهران ارائه کرده است.

معاون اول قوه قضائیه همچنین با بیان اینکه گزینه های متعددی برای تصدی ریاست کل دادگستری استان هرمزگان مطرح بودند بیان داشت:  از میان همه گزینه ها، مجتبی قهرمانی به عنوان گزینه اصلح برگزیده شد و امیدواریم مسیری را که علی صالحی پایه گذاری نموده است به بهترین شکل ممکن ادامه دار باشد.

مجتبی قهرمانی

حجت الاسلام والمسلمین مصدق در خصوص ویژگی های رئیس کل جدید دادگستری استان هرمزگان، مجتبی قهرمانی را مدیر خلاق و فردی صائب نظر و مسلط به فناوری اطلاعات و مسائل مهمه دستگاه قضا برشمرد و از وی خواست برای ادامه روند تحول ایجاد شده در دوران مسئولیت علی صالحی، استفاده از نظر همه صائب نظران، نخبگان و فرهیختگان را در اولویت برنامه های خود قرار داده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها