موج
کدخبر : ۴۰۹۷۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-409717

در بیست پنجمین همایش روز ملی صادرات صورت گرفت؛

با حضور معاون اول رئیس جمهور از حمید مهتدی مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی به عنوان صادر کننده نمونه ملی کشور در آئین بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد مخبر با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در آئین بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات شرکت کرد و از صادرکنندگان نمونه کشور تجلیل کرد.

آئین بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات ۲۲ آذر در سالن همایش‌های خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با شعار «صادرات پشتیبان رونق تولید» برگزار شد.

در این مراسم وزیر صنعت، معدن تجارت، معاون اقتصادی رئیس جمهور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، رئیس کل سازمان توسعه تجارت و جمعی از فعالان اقتصادی نیز حضور داشتند.

‌گفتنی است، برای شناسایی صادرکنندگان ممتاز پرونده حدود ۵۰۰ صادرکننده بررسی شده که از این تعداد دو صادرکننده مدال افتخار صادرات دریافت کردند و  هفت شرکت به عنوان صادرکننده ممتاز و ۳۷ شرکت به عنوان صادرکننده ملی انتخاب و معرفی شدند.

شایان ذکر است، شرکت آلومینیوم المهدی تنها شرکت تولیدکننده آلومینیوم در کشور بود که در بیست و پنجمین همایش تجلیل روز ملی صادرات به عنوان صادر کننده نمونه ملی در سال ۱۴۰۰ انتخاب شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها