موج
کدخبر : ۳۶۵۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365728

احمد مرادی خبر داد؛

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هر دانش آموزی در هر نقطه از این کشور و استان نیازمند یک فضای استاندارد برای تحصیل باشد، وظیفه ما این است نهایت تلاش را انجام دهیم تا آن نیاز برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح دبیرستان 18 کلاسه شبانه روزی «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» برای دانش آموزان شهرستان قشم، گفت: به نمایندگی از مردم شریف استان هرمزگان از تمام کسانی که با همت و تلاش مضاعف این پروژه نیمه تمام را تکمیل کردند تشکر و قدرانی می کنم.

وی با بیان اینکه شخصیت حاج قاسم سلیمانی در تاریخ بی بدیل است، افزود: این مدرسه به نام سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی نام گرفت، سردار سلیمانی تقریبا تمام رزمندگان استان هرمزگان و علمای استان را به نام میشناخت، و در اکثر سفرهای خود به هرمزگان، در شهرستان قشم به صورت ناشناس حضور پیدا میکرد و به سرکشی و دلجویی از خانواده رزمندگان و جانبازان میپرداخت.

مرادی ادامه داد: همه ی ما در تلاشیم امر مهم توسعه، تکمیل و تجهیز مدارس در حوزه آموزش و پرورش را انجام دهیم، من معتقدم هرچه تلاش کنیم باز هم کم است زیرا اگر هر دانش آموزی در هر نقطه از این کشور و استان نیازمند یک فضای استاندارد برای تحصیل باشد، وظیفه ما این است نهایت تلاش را انجام دهیم تا آن نیاز برطرف شود به همین خاطر ممکن است هیچوقت از خود قانع و راضی نباشیم و ماموریت را در این حوزه تمام شده ندانیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: تا زمانی که این وظیفه مهم و سنگین را بر عهده داریم، حتی اگر یک کلاس درس باقی مانده باشد وظیفه داریم تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیریم تا این موضوع را حل کنیم، البته خوشبختانه عملکرد مدیر کل جوان ما جناب آقای هاشمی به گونه ای بوده که توانسته رضایت مجمع نمایندگان و استاندارد را جلب کند.

وی در خصوص تشریح وظایف مدیر، عنوان کرد: مدیر نباید در حوزه فعالیت خود درجا بزند بلکه باید همیشه در تکاپو و تلاش باشد تا بتواند برای مردم کاری انجام دهد، مسئولان ما موظف هستند بی منت وظایف ‌خود را انجام دهند چون شان و وظیفه ما غیر از خدمتگذاری به مردم نیست.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شان قانون گذار این است که دستگاه حاکمیتی فرمانداری قشم و منطقه آزاد قشم به این مردم توجه بیشتری شود ولی با آن چیزی که مردم دریافت میکنند، فاصله زیادی است، متاسفانه تصور کشور از شهرستان قشم چیزی جز رفاه نیست در حالی که اگر در جای جای این شهرستان و روستاهای اطراف آن برویم بیشتر فقر را می بینیم.

مرادی با اشاره به مرگ اخیر یک زن 47 ساله به دلیل عدم وجود تجهیزات در بیمارستان قشم، اظهار کرد: قشم متعلق به همه مردم آن است، افرادی که در مرکز جزیره و یا دورترین روستاها حضور دارند، باید به یک اندازه از خدمات بهره ببرند، در حوزه بهداشت و درمان هنوز مشکلات بسیاری در این جزیره دیده میشود و زیبنده مردم نیست که با پیمودن ۱۲۰ کیلومتر و مراجعه به شهرستان قشم، پزشک نداشته باشند بنابراین منطقه آزاد موظف است که در زمینه بهداشت و درمان اقداماتی انجام دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها