موج
کدخبر : ۳۵۷۱۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357173

مجموعه فرهنگی ورزشی پالایشگاه نفت بندرعباس، اهدائی به اهالی روستای بارغین خونسرخ افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، این مجموعه فرهنگی و ورزشی براساس نیازسنجیهای صورت گرفته و در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی منطقه، از سوی شرکت پالایش نفت بندرعباس ساخته و در مراسمی با حضور احمد مرادی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی،  عزیزالهکناری فرماندار بندرعباس، مدیرعامل و روسای پالایشگاه نفت بندرعباس افتتاح و به اهالی روستای بارغین خونسرخ اهداء شد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: این مجموعه فرهنگی و ورزشی در راستای مشارکت های اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس با اعتبار 10 میلیارد ریال در زمینی به وسعت 900 متر مربع و در مدت 4 ماه ساخته شد.

مهندس هاشم نامور افزود: این مجموعه در سه بخش شامل زمین چمن مصنوعی فوتبال برای استفاده عموم مردم به ویژه نوجوانان و جوانان، مجموعه تفریحی به صورت پارک برای کودکان و همچنین ساختمان دهیاری روستای بارغین به صورت تجهیز شده ساخته شد. 

a9f358a2-1d84-4b47-bcff-35418f40df44

فرماندار بندرعباس نیز گفت: اقدام شرکت پالایش نفت بندرعباس در ساخت این مجموعه فرهنگی و ورزشی میتواند الگویی برای سایر واحدهای صنعتی در حوزه غرب بندرعباس باشد که در راستای اهداف مسئولیت های اجتماعی خود به مردم منطقه نیز توجه کنند.

کناری با اشاره به اینکه صنایع که از زیرساخت های منطقه استفاده می کنند و نقش تاثیر گذاری در رفع نیاز های مردم منطقه دارند افزود: ساماندهی ورودی غرب شهر بندرعباس و همچنین مشارکت در توسعه زیرساخت های ورزشی در روستاهای پیرامون شهرستان از جمله اقداماتی است که صنایع می توانند حضوری فعال در آن داشته باشند.

نماینده استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تقدیر از شرکت پالایش نفت بندرعباس برای مشارکت در رفع یکی از نیازهای مهم اهالی خونسرخ به ویژه جوانان و نوجوانان با ساخت مجموعه ورزشی گفت: پالایشگاه نفت بندرعباس از جمله صنایعی است که در حوزه مسئولیت های اجتماعی پیش گام است و تا به امروز شاهد هستیم که در حوزه های گوناگون مانند آموزش و پرورش با ساخت مدرسه، در توسعه راه ها با ساخت جاده، حوزه ورزش و بهداشت و درمان مشارکت فعال دارد.

آقای مرادی افزود: من تاکیدم بر این است که با توجه به فعالیت صنایع بزرگ در غرب بندرعباس، به امور مردمی که در منطقه و در جوار صنایع زندگی می کنند توجه ویژه شود و انتظارات مردم را در نظر بگیرند.

وی بیان داشت: صنایع می توانند با توجه به نقش مسئولیت‌های اجتماعی خود و حضور در کنار مردم به توسعه و پیشرفت منطقه و استان کمک کنند.

گفتنی است شرکت پالایش نفت بندرعباس در ترسیم چشم انداز راهبردی خود متناسب با ماموریت، خط مشی، ارزشهای بنیادین و سازمانی اقدام به اجرای رویکرد نظاممند مدیریت استراتژیک کرده است و در تمام این اقدامات نگرش مسئولیت اجتماعی حاکم است. مشارکت در توسعه جامعه محلی، مشارکت با سازمان های غیر دولتی و عمومی، فعالیت داوطلبانه شرکتی با استفاده از منابع و امکانات شرکت در پروژه های اجتماعی، فرهنگی و محیط زیستی از بخش های مهم این نگرش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها