موج
کدخبر : ۳۴۹۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349069

عباس راستی خبر داد؛

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب گفت: با همکاری و مشارکت یکی از خیرین، تعداد یک هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش 200 میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب توزیع شد.

 

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس راستی رئیس کمیته امداد شهرستان میناب در این خصوص گفت: کمیته امداد با مشارکت و همکاری یکی از خیرین، تعداد هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش 200 میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب توزیع شد.

راستی ارزش هر بسته لوازم التحریر را 200 هزار تومان دانست و افزود: هر بسته شامل هفت قلم لوازم تحصیل و نوشت‌ افزار که با بسته‌ بندی مناسب و رعایت مسائل بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا به دانش آموزان نیازمند تحویل داده شده است.

این مقام مسئول به پرداخت 135 میلیون تومانی از اعتبارات کمیته امداد در قالب کمک‌ هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند این نهاد خبر داد و خاطرنشان کرد: تمامی کمک‌ های دریافتی مردمی و خیرین با اولویت دانش آموزان مناطق محروم و روستایی شهرستان میناب توزیع‌ شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب ضمن تشکر و قدردانی از مردم نوع‌ دوست و خیرین گرانقدر که همیشه همراه و یاری رسان کمیته امداد در رفع مشکلات نیازمندان بوده و هستند، افزود: مینابی‌ های عزیز می‌ توانند برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند و محروم شهرستان میناب از طریق کد دستوری#0768*8877*مشارکت نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها