موج
کدخبر : ۳۲۶۳۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326301

سردار غلامرضا جعفری:

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 141 هزار لیتر سوخت و فراورده های نفتی قاچاق در هفته گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار  غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، در تشریح این خبر، گفت: ماموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق فراوردهای نفتی و با هدف جلوگیری از خروج سرمایه ملی از کشور، با انجام کاراطلاعاتی و تلاش شبانه روزی و کنترل کلیه محورهای فرعی و اصلی استان در هفته گذشته موفق شدند تعداد 11 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل و فعال در قاچاق سوخت را شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: مامورین در بازرسی از خودروها و دو محل دپو سوخت جمعا 141 هزارو 520 لیتر گازوییل قاچاق کشف ودر این رابطه 11 نفر از عاملان قاچاق سوخت را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: قاچاقچیان قصد انتقال سوخت در فرصت مناسب به دریا و از آن طریق به کشورهای حاشیه خلیج فارس داشتند که با هوشیاری و سرعت عمل پلیس شناسایی ودستگیرو در انتقال این سرمایه ملی ناکام شدند.

سردار غلامرضا جعفری  ارزش ریالی سوخت های قاچاق کشف شده را 9 میلیارد و 740 میلیون ریال عنوان کرده و افزود : در مدت یاد شده 27 فقره پرونده قضائی در بحث قاچاق سوخت تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه قاچاق برای استان و کشور تهدید امنیتی و اقتصادی بزرگی است ، اظهار داشت: ضروری است سایر ادارات و دستگاه های مرتبط و مسئول با این پدیده شوم و خلاف شرع که منطبق بر خواست دشمن بوده و موجب هدر رفت سرمایه ملی می گردد، با انجام بهنگام و صحیح وظایف مربوطه به خوبی ایفای نقش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها