موج
کدخبر : ۳۱۶۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316187

سعید ناجی مطرح کرد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه مطالعه کتاب سبب کاهش رفتار داعش گونه خواهد شد، گفت: هر چقدر در افزایش مطالعات تلاش کنیم قطعا مشکلات، ناهنجاری ها و خشونت ها در جامعه کمتر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ، در افتتاحیه ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس و هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان، با تاکید بر اینکه، کتاب را نخوانید که بخوانید کتاب را بخوانید که بیدار شوید، خاطر نشان کرد: کتاب یک معجزه است، هر کشوری که کتابخوانی در آن نهادینه باشد آن کشور روی ذلالت را نخواهد دید.

  معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان ، در بخش دیگری از سخنان خود، محوریت برپایی نمایشگاه را ایجاد وحدت رسانه ای،  هم افزایی مطبوعاتی کشور و تبادل تجربه ها دانست و افزود: امید داریم به قدری جامعه ما در امر کتابخوانی پیش رود که ما شاهد ارتقا در حوزه کتابخوانی و مطالعه داشته باشیم.

وی با اشاره به افزایش مطالعه کتاب که سبب کاهش رفتار داعش گونه خواهد شد، افزود: هر چقدر در افزایش مطالعات تلاش کنیم قطعا مشکلات، ناهنجاری ها و خشونت ها در جامعه کمتر خواهد شد و ما با گسترش کتابخوانی، مرز توسعه و ترویج اندیشه را گسترش خواهیم داد.

سعید ناجی ادامه داد: موضوع کتاب و دهه فجر پیوندی ناگسستنی است و پیوند این دو مقوله را تبیین کنید و به دیدگاه های انقلاب توجه بیشتری داشته باشیم تا  در جهت پیشرفت جامعه اسلامی پیشرو باشیم.

شایان ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه خلیج فارس به صورت همزمان از 12 الی 18 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس از ساعت ساعت 9 صبح تا 12 و 16 تا 21 واقع در سه راه جهانبار برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها