موج
کدخبر : ۲۷۳۰۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273038

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان با اشاره به اینکه سه موکب از استان هرمزگان جهت کمک به سیل زدگان اعزام شده اند گفت: این موکب ها از شهرهای بندرخمیر، حاجی آباد و بندرلنگه بوده و دیگر موکب های استان هرمزگان نیز در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز به استان خوزستان اعزام شوند.

«محمد آران» در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با اشاره به اینکه سپاه امام سجاد استان هرمزگان به عنوان محور ارسال وسایل به سیل زدگان استان خوزستان است، گفت: استان هرمزگان به عنوان معین شهرستان کارون انتخاب شده است.

وی افزود: تاکنون مواد غذایی، آب معدنی، برنج، کنسرو، پوشاک، لوازم بهداشتی و ابزارهایی شامل بیل و گاری جهت کمک برای سیل زدگان ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته نیر پنج دستگاه کامیون خاک برداری به استان خوزستان ارسال شده است افزود: در چند روز گذشته 2 دستگاه آمبولانس همراه با تکنسین، 20 فروند قایق همراه با تیم نجات در صورت نیاز جهت کمک به سیل زدگان، 12خودرو تاکتیکی هم نیز به استان خوزستان ارسال شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان با اشاره به اینکه سه موکب از استان هرمزگان جهت کمک به سیل زدگان اعزام شده اند گفت: این موکب ها از شهرهای بندرخمیر، حاجی آباد و بندرلنگه بوده  و دیگر موکب های استان هرمزگان نیز در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز به استان خوزستان اعزام شوند.

 وی ادامه داد: قرار است در مرحله اول موکب‌های اعزام شده برای هر وعده غذایی 6 هزار پرس غذا گرم پخت کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه وفاق و همدلی خوبی جهت کمک به سیل زدگان بین دستگاه های اجرایی ایجاد شده است گفت: پایگاه های بسیج ادارات، محلات و مساجد اماده دریافت کمک مردمی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها