موج
کدخبر : ۴۸۶۹۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-486904

صدور بیش از 9 هزار برگ بارنامه در شهرستان اردبیل

صدور بیش از 9 هزار برگ بارنامه در شهرستان اردبیل

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت:بیش از 9 هزار برگ بارنامه در 1 ماهه گذشته در شهرستان اردبیل صادر شده است.

به گزارش خبر گزاری موج به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،بهرام خیاوی دربازدید از شرکت های حمل ونقل کالا با بیان اینکه در مدت یاد شده ۱۴۳ هزار و۵۹۴ تن کالا از شهرستان اردبیل جابجا شده افزود:۳۴ شرکت در حوزه حمل ونقل کالا در این شهرستان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه در ۱ ماهه گذشته ۶۶ هزار و۷۵۸ نفر مسافر در قالب ۱۰ هزار و۱۲۶ سفر از شهرستان اردبیل به مقاصد مختلف جابجا شده اند تصریح کرد:۲۱ شرکت مسافربری در این شهرستان در حال خدمات رسانی به مردم و مسافران است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل حفاظت و صیانت از حریم راهها را بعنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و افزود:با حضور ۴۰ مورد گشت راهداری در محورها جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راهها تاکنون ۲۷ مورد از ساخت وسازهای غیرمجاز شناسایی و متوقف شده،۱۰ مورد تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز شناسایی و جمع آوری شده و از ۳مورد حفاری و درختکاری غیرمجاز نیز جلوگیری شده است.

خیاوی رفع افتادگی ۱۰۰ کیلومتر از شانه راه را در یک ماهه گذشته در شهرستان اردبیل یادآور شدو اظهار کرد:در این مدت ۲۰۳۰۰۰ متراز شیب شیروانی راهها توسط راهداران اصلاح شده است.

وی در این مدت از خط کشی ۳۲ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل خبرداد و تصریح کرد: در۱ ماهه گذشته ۲ عدد از رمپ های ورودی و خروجی ایمن سازی و ۲۴ عدد از راههای دسترسی غیرمجازنیز انسداد شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل مونتاژ و اصلاح ۱۰۰عدد ازتابلوی انتظامی،، تهیه و نصب ۱۶۰ عدد بازتاب ،ارتقای ۲۱ شاخه حفاظ انجام شده(گاردریل) ، تعمیر ۱۹۰ شاخه گاردریل های آسیب دیده، ایجاد ۲ عدد سرتگاه مجازی و پاکسازی سطح جاده از آثار تصادفات به صورت مستمر و بازگشایی آبچگان پلها به تعداد ۱۰ دستگاه را در ۱ ماهه گذشته از دیگر اقدامات مهم راهداران این شهرستان برشمرد.

خیاوی با بیان اینکه در مدت یاد شده راهداران از ۷۰ کیلومتر سیستم روشنایی موجود راه بطورمستمر نگهداری می کنندافزود:در این مدت راهداران ۲۶۰ عدد تابلوهای الزامی در راههای شهرستان اردبیل تهیه و نصب کرده اند.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: راهداری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه