موج
کدخبر : ۲۹۶۷۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-296785

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 3500 نفر از طریق پایانه های مرزی بیله سوار عازم کربلا شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عنوان کرد: به منظور افزایش ایمنی مسافران داخلی و خارجی و همزمان با اجرای طرح ویژه اربعین حسینی ، نظارت و کنترل نامحسوس اداره کل حمل و نقل استان اردبیل افزایش پیدا خواهد کرد.

وی به پیش بینی تعداد ناوگان حمل و نقل عمومی که در طرح اربعین مشارکت خواهند داشت پرداخت و افزود: برای جا به جایی زائران اربعین امسال بیش از ۴۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده و پیش بینی‌های اولیه از افزایش زائرین خبر می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: در سال ۹۷ و در قالب طرح ویژه اربعین، بیش از سه هزار و ۵۰۰ زائر از طریق پایانه مرزی بیله سوار عازم کربلا شدند.

رحمتی یادآور شد: طرح ویژه اربعین در سال جاری از ۱۷ مهر شروع شده و تا سوم آبان ماه ادامه خواهد یافت.

به گفته وی نظارت‌های انجام یافته در این بخش علاوه بر حوزه راه، عملکرد شرکت‌ها و مجتمع‌های خدمات رفاهی را نیز شامل خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل یادآور شد: در مجموع جا به جایی  زائران اربعین به مرز مهران در سال گذشته با حدود ۲۰۰ ناوگان عمومی انجام پذیرفت که برای سال جاری ناوگان‌های بیشتری درنظر گرفته شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها