موج
کدخبر : ۴۰۶۹۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406932

رئیس سازمان صمت مازندران:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با هرگونه سوء استفاده و گرانفروشی در بازار برخورد خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسینقلی قوانلو با اعلام این مطلب در نشست مشترک رؤسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، رؤسای بسیج اصناف، رؤسای ادارات تعزیرات حکومتی و رؤسای ادارات جهاد کشاورزی شهرستان های سراسر استان اظهار داشت: این نشست در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه معاون اول رئیس جمهور با رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مورد نظارت و بازار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در شرایطی که ما هم اکنون درگیر جنگ اقتصادی هستیم قطعاً شاهد تبعاتی در سطح بازار خواهیم بود و عده ای قصد سوء استفاده از فضای موجود را خواهند داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: به هم خوردن عرضه و تقاضا بنا به وجود برخی فضای روانی، گرانفروشی و احتکار کالا از تبعات این جنگ اقتصادی بوده است.

وی تصریح کرد: در جنگ اقتصادی باید از تمامی ظرفیت های مردمی استفاده کرد که یکی از این ظرفیت ها بسیج است.

قوانلو تأکید کرد: مزیت بسیج اصناف این است که از خود بازار شکل گرفته و این نهاد با اتاق های اصناف ارتباط نزدیکی دارد.

وی با اشاره به کمبود نیروی بازرس در بازرسی از واحد های صنفی ابراز داشت: با توجه به تفاهم نامه ایجاد شده مقرر شد در مرحله اول 200 بازرس از بسیج اصناف به سطح بازرسین بازار استان اضافه شده و سازمان یافته تر از قبل بر بازار نظارت داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان خاطرنشان ساخت: یقیناً حضور این بازرسان باعث آرامش در سطح بازار خواهد شد و شاهد ثبات بیشتر در بازار خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`