موج
کدخبر : ۳۸۰۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380253

فرماندار کلاردشت:

فرماندار کلاردشت گفت: رسانه ها در توسعه شهرستان کلاردشت نقش بارز و غیرقابل انکاری داشتند و همواره بازوان توانمندی برای مدیران منطقه هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران کاکران پولادی در نشست هم اندیشی با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات کشور و جمعی از خبرنگاران این شهرستان با قدردانی از اهالی خبر و رسانه که همواره در توسعه شهرستان نقش ارزنده ای ایفا کردند، اظهار داشت: با وجود تحریمهای ظالمانه، ولی قطار توسعه متوقف نشد و پروژه های مختلفی در مازندران یا بهره برداری شد و یا در حال بهره برداری است.

وی با بیان اینکه به زودی ساختمان فرمانداری کلاردشت با اعتبار هفت میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، ادامه داد: حمایت از بخش خصوصی نیز در مازندران در حال انجام است و در همین راستا در آینده شاهد آغاز احداث تله کابین در کلاردشت خواهیم بود و این کارها به توسعه زیرساختی گردشگری در کلاردشت کمک بزرگی می کند.

فرماندار کلاردشت از سرمایه گذاری هزار و 160 میلیارد تومانی در بخش گردشگری این شهرستان خبر داد و افزود: پایداری یک رویداد در گرو انعکاس اخبار آن از سوی رسانه ها است.

وی با تأکید بر اینکه نقد منصفانه منجر به امیدآفرینی و توسعه متوازن خواهد شد، تصریح کرد: رسانه ها به عنوان ناظران اجتماعی نقش بسیار بزرگی در انعکاس مشکلات دارند و در توسعه پایدار مؤثر هستند.

پولادی گفت: رسانه ها در توسعه شهرستان کلاردشت نقش بارز و غیرقابل انکاری داشتند و همواره بازوان توانمندی برای مدیران منطقه هستند.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور نیز با اشاره به اینکه خانه مطبوعات بزرگترین تشکل صنفی کشور است، گفت: این خانه بیش از هشت هزار عضو در سراسر کشور دارد و در راستای توسعه و تعالی گام بر می‌دارند.

مازیار هوشمند گفت: ما در خانه مطبوعات کشور به دنبال حل مشکلات و موانع در حوزه خبر و رسانه هستیم.

وی بیان داشت: خانه‌های مطبوعات سراسر کشور وظیفه دارند تا ارتباط بین مدیران و رسانه‌ها را به شکل بیشتر و قوی تری پیوند دهند زیرا ارتباط دوسویه بین مدیران و رسانه‌ها کمک می‌کند تا روند توسعه و پیشرفت در هر منطقه‌ای سرعت بیشتری به خود بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها