موج
کدخبر : ۳۷۷۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377940

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: کمک های هیأت پزشکی ورزشی در کسب نتایج و افتخارات مهم و تعیین کننده خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسن رنگرز در مجمع عمومی سالانه هیأت پزشکی ورزشی مازندران با قدردانی از تلاش های دکتر فرزاد گوهردهی در حوزه ورزش و مدیریت بهزیستی استان و همچنین خدمات ارزنده کارکنان و مدیران هیأت پزشکی ورزشی مازندران اظهار داشت: انتخاب مازندران به عنوان هیأت پزشکی ورزشی برتر کشور ماحصل تدابیر ویژه مدیریت و تلاش مجموعه این هیأت است.

وی با مهم و جدی دانستن مسئولیت های هیأت پزشکی ورزشی ادامه داد: بیش از دو هزار باشگاه ورزشی خصوصی داریم که متأسفانه در شیوع کرونا و تعطیلی ها آسیب دیدند که نیازمند حمایت ها و نگاه ویژه هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر اینکه در سال المپیک هستیم و اولویت اصلی ورزش نیز همین موضوع است، افزود: کمک های هیأت پزشکی ورزشی در کسب نتایج و افتخارات مهم و تعیین کننده خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش و با توجه به خسارت های بزرگ ورزش در روزهای کرونایی، تصریح کرد: از مسئولان امر درخواست می شود اماکن ورزشی را در گروه دو قرار دهند تا با آغاز به کار باشگاه های ورزشی، هم نقش محوری ورزش در سلامتی و افزایش نشاط اجتماعی محقق شود و هم جلوی زیان و آسیب های بیشتر گرفته شود.

رنگرز ضمن تقدیر از حضور بخش خصوصی برای حمایت از ورزش مازندران، خواستار هماهنگی و هم افزایی های بین بخشی برای کمک به سرمایه گذاران بخش خصوصی ورزش شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها