موج
کدخبر : ۳۷۶۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376079

مدیرکل کمیته امداد مازندران خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: ۸۳ هزار خانوار تحت حمایت قرار دارند و از تمامی خدمات این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در طرح مفتاح الجنه مجازی که با حضور فرماندار، خیران و نیکوکاران محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت: ۸۳ هزار خانوار در استان تحت حمایت قرار دارند و از تمامی خدمات این نهاد در حوزه های معیشتی و حمایتی در بخش مسکن، درمان ، معیشت، فرهنگی، اشتغال و ... بهره مند هستند.

وی ادامه داد: سیاست راهبردی کمیته امداد، توانمندسازی مددجویان است و آموزش های مهارتی به آنان ارائه می شود تا خودکفا شوند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به پرداخت مستمری به مددجویان اشاره کرد و ادامه داد: امسال مستمری مددجویان یک نفره ۲۹۸ هزار تومان، دونفره ۵۲۵ هزار تومان، سه نفره ۷۰۴هزار تومان، چهار نفره ۹۱۰ هزار تومان و پنج نفره و پنج نفره به بالا یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

وی بیان داشت: مددجویان تحت حمایت پهلوانان انقلاب بوده و آبرومند هستند و باید عزت و شأن کرامت آنان حفظ شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: در ماه رمضان تمام سعی و تلاش کارکنان کمیته امداد استان این است بهترین خدمات را در این ماه مبارک به نیازمندان ارائه کنند.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت استان و ظرفیت خیران به نیازمندان خدمات ارائه می دهیم و در تلاشیم تا با کمک های خیران و مردم نوعدوست سرانه کمک به ایتام را افزایش دهیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: دو هزار و ۸۰۰ نفر از ایتام و هشت هزار ۹۰۰ نفر از فرزندان طرح محسنین از حمایت های مادی و معنوی ۳۲هزار حامی نیکوکار بهره مند هستند که سرانه کمک به آنها (ایتام و فرزندان محسنین) ۳۰۰هزار تومان است و با کمک خیران سعی داریم تا این سرانه را افزایش دهیم.

وی تأکید کرد: در ماه مبارک رمضان که ماه خیرات و مبرات است تمام کارکنان کمیته امداد استان و مراکز نیکوکاری را بسیج کردیم و با کمک خیران و مردم نوعدوست تلاش کردیم تا بهترین خدمات را با همدلی به مددجویان ارائه دهیم.

حجت الاسلام عالیشاه اظهار داشت: قطعاَ با یاری و مشارکت خیران، مسئولان و مردم نوعدوست مازندران خدمات شایانی به مددجویان داده می شود.

فرماندار محمودآباد نیز در این جلسه افزود: باید با کمک خیران و همراهی هم به نیازمندان یاری رسانیم .

وی افزود: مدیرکل و کارکنان کمیته امداد مازندران در خدمت به نیازمندان صادقانه فعالیت می کنند و این نشان از خلوص نیت کارکنان این نهاد دارد.

خسرو طالبی ابراز داشت: باید به فکر همنوعان باشیم و این ویژگی در سیره ائمه اطهار علیهم السلام وجود دارد و کمک به محرومان موجب برکت در زندگی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها