موج
کدخبر : ۳۷۲۶۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372694

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران مطرح کرد:

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: یکی از مشکلات بزرگ دانش‌آموزان منطقه دودانگه، ضعف پهنای باند اینترنت است که کار آموزش مجازی برای معلمان و دانش‌آموزان را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علیرضا سعدی‌پور در بازدید از مدارس منطقه دودانگه ساری، اظهار داشت: پیگیر وضع آموزش دانش‌آموزان در زیست بوم جدید شده و اطلس آموزشی مدارس را مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: منطقه دودانگه بیش از ۶۶۰ دانش‌آموز دارد که در ۲۵ مدرسه مشغول به تحصیل هستند و در شرایط فعلی که آموزش‌ها به صورت مجازی دنبال می‌شود ما در برابر تک تک دانش‌آموزان مسئول هستیم و نباید حتی یک دانش‌آموز از آموزش جا بماند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد دانش‌آموزان منطقه به آموزش مجازی دسترسی داشته و مابقی از طریق درسنامه و جزوات آموزشی در حال تحصیل هستند، افزود: هرچه توجه‌ خودمان را به مناطق محروم بیشتر کنیم، بیشتر به اهداف سند تحول بنیادین نزدیک شده‌ایم و بحث عدالت آموزشی که ترجیع‌بند سند تحول است را به طور ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته دنبال می‌کنیم و تمام تلاشمان را برای ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی صورت می‌دهیم.

وی گفت: یکی از مشکلات بزرگ دانش‌آموزان منطقه دودانگه، ضعف پهنای باند اینترنت است که کار آموزش مجازی برای معلمان و دانش‌آموزان را با مشکل مواجه کرده است و برای این مشکل باید برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و قول می‌دهیم که از طریق اداره‌کل فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات استان این مشکل را مرتفع کنیم و باید تمام تلاشمان برای دسترسی بهتر دانش‌آموزان به آموزش مجازی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها