موج
کدخبر : ۳۷۰۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370572

در واپسین روزهای سال 99 صورت گرفت؛

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر در احکامی جداگانه سرپرست معاونت امور جنگل و سرپرستان ادارات امور اداری و پشتیبانی، طرح و برنامه، اداره جنگلداری و اداره جنگلکاری، پارکها و ذخیرگاه های جنگلی این اداره کل را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، در آخرین جلسه شورای اداره کل در سال 1399 از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر در حکمی محمدرسول رجبی معاون فنی و آبخیزداری اداره کل با حفظ سمت به عنوان سرپرست امور جنگل اداره کل منصوب شد و از خدمات چندین ساله مهندس رحمت علیزاده قدردانی شد.

همچنین طی احکام جداگانه ای جواد جلالی کندلوسی به عنوان سرپرست اداره امور اداری و پشتیبانی و رضا فخرآذر رئیس پیشین این اداره به عنوان سرپرست اداره طرح و برنامه منصوب شدند و از خدمات چندین ساله محمدرضا سلمانیان رئیس پیشین این اداره که به افتخار بازنشستگی نائل شد، قدردانی به عمل آمد.

در احکامی دیگر آقایان سید رامین موسوی میرکلایی رئیس پیشین اداره جنگلداری به عنوان سرپرست اداره جنگلکاری،پارکها و ذخیرگاه های جنگلی اداره کل منصوب شد و از خدمات چندین سال شاهین کیالاشکی که به افتخار بازنشستگی نائل آمد قدردانی شد و علی شیردمی نیز به عنوان سرپرست جدید اداره جنگلداری منصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها