موج
کدخبر : ۳۵۶۸۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356819

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت: دستگاه قضائی در پیشگیری از سرقت تجهیزات برق نقش ارزنده ای دارد و از تعامل بسیار مناسب عوامل و همکاران دستگاه های قضائی و انتظامی مازندران تشکر می کنم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، کیوان فرح زاد در نشست مشترک با دادستان مرکز استان مازندران اظهار داشت: در راستای کاهش مراجعات حضوری و افزایش سرعت خدمت رسانی به مردم اجرای برنامه موبایلی "برق من" در دستور کار همکاران قرار گرفته است که این مهم به جدیت در حال پیگیری و اجرا است.

وی  در ادامه از مشکلات و چالش هائی که در زمینه استفاده های غیرمجاز از برق و سرقت تجهیزات و تاسیسات برق گزارش کاملی ارایه و خواستار حمایت و همراهی بیش از پیش دستگاه قضا و نیروی انتظامی شد.

فرح زاد با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای کاهش سرقت ها اضافه کرد: استفاده ازکابل های خودنگهدار در احداث شبکه های جدید و تعویض شبکه های سیمی قبلی و تبدیل آن ها به کابل خود نگهدار ، استفاده از اسپیسر در شبکه های فشار ضعیف و متوسط و نصب قفل مثلثی و ایمن سازی درب پست ها و شالترها از جمله این اقدامات بوده است.

سرهنگ حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران  نیز در سخنانی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در این زمینه اظهار داشت: تمامی اقدامات باید با تعامل دو طرفه با شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران و هماهنگی های لازم انجام شود.

در ادامه این نشست و پس از ارایه نقطه نظرات فرمانداران و فرماندهان نیروی انتظامی حاضر در جلسه،کریمی دادستان استان مازندران در سخنانی اظهار داشت:   مشکلات و چالش هائی که در زمینه استفاده های غیرمجاز و سرقت تاسیسات و تجهیزات برق وجود داشته به طور قطع مورد توجه دستگاه قضائی قرار دارد و با بهره گیری از اهرم های لازم و قانونی به آنها پرداخته خواهد شد.

وی ادامه داد: تامین و گسترش امنیت مستلزم مشارکت همه جانبه نهادها و سازمان هایی است که می توانند با بسترسازی، تامین امکانات و اقدامات اجتماعی، فرهنگی و با همراهی نیروی انتظامی در بهبود سطح امنیت و رفتار عمومی جامعه موثر واقع شوند.

کریمی افزود: به دلیل تبعات وآسیب جبران ناپذیری که اقدام این افراد به شبکه توزیع نیروی برق وارد می سازد، باید برخورد جدی با این خاطیان انجام شود

وی در ادامه پیشنهاداتی همچون: تغییر ساختار تجهیزات و تاسیسات برق،حضور و همکاری با "گشت رضویون"، شناسایی مناطق جرم خیز و ارایه خدمات متناسب با جغرافیای جرم، تکمیل اطلاعات شخصیتی سارقین منطقه ارایه کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها