موج
کدخبر : ۳۵۴۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354245

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس:

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس از برگزاری نشست ورزشکاران چالوسی با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به میزبانی کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مسعود زندی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان چالوس در حوزه ورزش از استعداد و پتانسیل های بالایی برخوردار است و اگر مورد حمایت قرار بگیرند در سطح ملی و بین المللی شاهد درخشش آنها خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران جدیدا منصوب شدند کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس در نظر دارد در جلسه ای با حضور جمعی از ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی شهرستان به بیان ظرفیت های ورزشی این شهرستان بپردازد.

زندی اظهار داشت: این نشست با رعایت پروتکل بهداشتی و تعدادی از ورزشکاران برگزار اما به صورت آنلاین از طریق نرم افزار ویدئو کنفرانس که آدرس آن متعاقبا اعلام می شود می توانند در این نشست حضور و نظرات و دیدگاههای خود را بیان کنند.

وی گفت: در این جلسه از تعدادی جوانان نخبه شهرستان نیز دعوت می شود تا در حوزه جوانان نیز مسایل و موارد خود با مدیرکل ورزش و جونان را بیان کنند.

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس بیان داشت: هیات های ورزشی شهرستان چالوس در نشست فوق به ارایه گزارش کار و برنامه ها و دیدگاههای خود به حوزه ورزش را بیان می کنند.

زندی تاکید کرد :  امیدواریم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و شنیدن صدای ورزشگاران این شهرستان گام های مثبتی برای توسعه ورزش شهرستان چالوس برداشته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها