موج
کدخبر : ۳۵۱۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351370

فرماندار نوشهر:

فرماندار نوشهر گفت: باید به دنبال تغییر در روش های مهارت آموزی و آموزش باشیم زیرا امروز شیوه های جدید و نوین در جامعه پاسخگو می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سعید یزدانی در  جلسه شورای مهارت و کارگروه اشتغال شهرستان نوشهر اظهار داشت : امروزه شاهد آموزش گریزی بعنوان یکی از مشکلات اساسی در بین دانش آموزان و دانشجویان هستیم و این بدان معناست دیگر انگیزه ای برای حضور در کلاسها وجود ندارد و دلیل آن هم به غیر از اوضاع کرونایی حاضر کشور ، بدون شک منسوخ شدن نحوه انتقال دانش ، مهارت و آموزش است.

وی ادامه داد: در عصر حاضر و زمان کنونی باتوجه به رشد و پیشرفت جوامع دنیا ، باید با فکری جدید و استفاده از روشها و ایده های نوین وخلاقانه فرصت های شغلی نوآورانه و راههای جدید کسب و کار را فراهم آوریم تا عاملی برای توسعه کار آفرینی و اشتغال برای جوانان شود .

یزدانی  با اشاره به پتانسیل ، ظرفیت ها و بازار کار شهرستان نوشهر با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مدون به جهت مهارت آموزی قشر جویای کار تصریح کرد : در دولت تدبیر و امید برنامه های مطلوبی در حوزه مهارت آموزی ارائه و اجرائی شده است . یکی از برنامه ها توجه ویژه به حوزه مهارت آموزی است چرا که از مهمترین مولفه ها و اساس کار رونق و جهش تولید است .

فرماندار نوشهر تاکید کرد : امروز صرف نگاه علمی در حوزه آموزش کافی نیست ، ارتقاء شاخص ها بدون شک نیازمند توجه ویژه به حوزه مهارت آموزی است ، حتی در حوزه مدیریتی اگر در کنار تحصیلات آکادمیک نگاه ویژه در خصوص مهارت آموزی برای مجموعه های تحت امر نداشته باشد با مشکل مواجه خواهیم شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها