موج
کدخبر : ۳۵۱۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351186

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: مازندران در پرداخت تسهیلات به واحد‌های خسارت دیده ناشی از ویروس کرونا رتبه دوم کشور را دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، خیریانپور اظهار داشت: در تحقق شعار امسال، ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای سه هزارو ۸۷۰ طرح اشتغالزایی روستایی اختصاص یافت.

وی ادامه داد: برای کمک به خسارت دیدگان ناشی از ویروس کرونا بیش از ۴۷۹ میلیارد تومان تسهیلات به کارگاه‌های خسارت دیده در استان پرداخت شده است که طبق ارزیابی انجام شده در سطح کشور، استان مازندران از بین ۳۱ استان رتبه دوم اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان ویروس کرونا را احراز کرده است.

در این جلسه مشترک مصوب شد با حذف استعلام از سازمان دامپزشکی برای پروژه‌های توسعه گلخانه ای، زمان پاسخگویی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و دیگر دستگاه‌ها به استعلام‌های متقاضیان واحد‌های تولیدی در شهرستان قائم شهر به حداقل ۱۰ روز کاهش یابد وشرکت‌های برق و گاز نیز موظف به انتقال شبکه برق و گاز تا محل اجرای پروژه‌های در حال احداث واحد‌های گلخانه‌ای در قائم شهر شده اند.

همچنین ضرورت تسریع در روند صدور مجوزات و اعطای تسهیلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای تکمیل زنجیره واحد‌های گلخانه‌ای تولید لیمو ترش در روستای خرماکلا قائم شهر به عنوان یک طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی در سال جهش تولید در کشور مورد تاکید قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها