موج
کدخبر : ۳۵۰۲۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350287

دادستان ساری:

دادستان مرکز مازندران از مسدود شدن ۱۸ صفحه مجازی فعال در زمینه خرید و فروش غیرمجاز اسلحه و مهمات در استان خبر داد و گفت: متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد کریمی در جلسه تخصصی کارگروه رصد فضای مجازی استان مازندران اظهار داشت : با توجه به رصد جدی و تخصصی فضای مجازی در استان طی یکماه گذشته، ۱۸ صفحه مجازی فعال در زمینه خرید و فروش غیرمجاز اسلحه و مهمات شناسایی، مسدود و متخلفین به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به توجه و رصد جدی متخلفین در زمینه اخلال در نظم عمومی، اوباش‌گری و… تصریح کرد: ۷۵ صفحه متخلف از اراذل و اوباش شناسایی، مسدود و تعداد ۱۰ نفر نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

کریمی همچنین از شناسایی ۱۰ کانال حاوی مطالب ضد اخلاقی، ضددینی و ترویج دهنده بی بند و باری و نشر اکاذیب و دستگیری ۲ نفر در این خصوص طی ماه اخیر خبر داد و گفت: متخلفین فضای مجازی در امان نخواهند بود.

دادستان مرکز استان با تاکید بر فضاسازی فرهنگی توسط فعالان فضای مجازی، اذعان داشت: دشمنان نظام و دروغ پردازی‌های سازمان یافته از طرف معاندین مسئله تازه ای نیست و ما با تمام توان در برابر اینگونه تحرکات مقاومت کرده و با شفافیت نزد مردم آنها را رسوا می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها