موج
کدخبر : ۳۴۹۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349949

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر ابتلای دانش آموزان به کرونا در مدارس گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علیرضا سعدی پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیشترین حضور دانش‌آموزان در مناطق محروم به خصوص در بخش های کوهستانی است که حدود ١٤ درصد می باشد.

وی ادامه داد : کمترین حضور دانش آموزان در شهرستان های نور و رامسر ثبت شد که کمتر از ۲ درصد است.

سعدی پور با بیان اینکه میانگین حضور دانش آموزان در مدارس استان به زیر ۱۰ درصد رسید ، گفت: آموزش ها با توجه به شرایط قرمز استان بیشتر مجازی و از طریق شبکه شاد انجام می‌شود.

وی با اشاره به این که حدود ٤٠ هزار دانش آموز مازندرانی از آغاز سال تحصیلی فاقد تبلت و امکانات برای آموزش مجازی بودند ، افزود: از طریق خیرین، فرمانداران و کمیته امداد و بهزیستی و اعطای تسهیلات قرص الحسنه برای تعدادی از این دانش آموزان تجهیزات لازم تهیه شد و در اختیار شان قرار گرفت و در حال تهیه بیشتر امکانات آموزشی برای دانش‌آموزان کم برخوردار هستیم.

سعدی پور با اظهار این که به خاطر کمبود تجهیزات هوشمند آموزشی برای بخشی از دانش آموزان باید شیوه های دیگری برای آموزش و اعمال عدالت آموزشی  اجرا شود ، ادامه داد: نباید تنها به تبلت و گوشی اتکا کرد و می توان از بستر تلویزیون برای آموزش استفاده نمود.

وی گفت : معلمان باید دانش آموزانی را که از این امکانات برخوردار نیستند ، شناسایی کنند و جزوه های آموزشی را با حضور در منزل دانش آموزان در اختیار آنان قرار دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها