موج
کدخبر : ۳۴۸۳۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348303

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف زمین‌خواری 100 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  ذات‌الله رضوانی اظهار داشت: در پی تصرف ۲ هزار متر از اراضی ملی توسط افرادی سودجو در یکی از مناطق گردشگری شهرستان چالوس موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با همکاری کارشناسان یگان حفاظت محیط زیست، زمین‌های تصرف شده را که سودجویان با حصارکشی قصد فروش آن را داشتند شناسایی و رها سازی کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان چالوس ارزش زمین‌های آزادسازی شده از چنگ این زمین‌خواران را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رضوانی با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: زمین‌خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره‌مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه‌های نظارتی الزامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    چالوس شهرک نواب طبیعت یک با همکاری یه عده از مسئولین اقدام به زمین خواری شده و چند هزار متر زمین که جز جنگل بودو دیوار کشیدن

  • پاسخ

    چالوس یاچاله لوث؟ تمامی کوچه پس کوچه‌های شهر چاله چوله است، میدان خط هشت روزی بدون تصادف نیست،چندین سال قبل خانواده فرمانده راهنمارانندگی براثرتصادف درمیدان خط هشت فوت کردن، اماهنوزچاره ای میدان نکردن،باتوجه براینکه افزایش خودرو چندین برابرشده، اگرآزادراه بازبشه دیگه بدتر، خواهشن پیگیری کنید

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها