موج
کدخبر : ۳۴۸۳۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348300

معاون استاندار مازندران تاکید کرد:

معاون عمرانی استاندار مازندران بر ضرورت آغاز ساخت پروژه آزاد راه قائم‌شهر – ساری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رازجویان در جلسه بررسی احداث آزاد راه قائم‌شهر - ساری اظهار داشت: ساخت آزادراه در استان مازندران، جهت کاهش ترافیک اقدامی ضروری است. ‎

وی ادامه داد: با ساخت این آزادراه می‌توان مشکلات ترافیکی که توسط مسافرین برای مردم شهرستان‌های ساری و قائم‌شهر ایجاد می‌شود، را از بین برد.

رازجویان با تاکید بر اینکه اینگونه جلسات باید با خروجی همراه باشد، تصریح کرد: تا جلسه بعدی باید مصوبات این جلسه عملیاتی شده باشد.

معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی جهت اتمام پروژه‌های عمرانی در سطح استان باید احساس مسئولیت و تعامل داشته باشند.

وی تصریح کرد: از ظرفیت بانک‌ها می‌توان برای سرمایه‌گذاری در احداث آزادراه‌ها استفاده کرد.

رازجویان با تاکید بر اینکه جهت اجرای یک کار بزرگ، باید اقدام جهادی انجام داد، خاطر نشان کرد: ۱۳ کیلومتر از مسیر آزادراه قائم‌شهر - ساری تملک شده لذا باید عملیات اجرایی نیز هر چه زودتر در این مسیر آغاز شود.

گقتنی است آزادراه قائم شهر – ساری به طول ۴۴ کیلومتر است که بخشی از آزاد راه سراسری غرب به شرق حاشیه خزر می‌باشد که از جاده سوادکوه، قبل از قائم شهر شروع می‌شود و پس از عبور از کنار شهر ساری تا میاندورود ادامه دارد.

آزادراه قائم شهر – ساری در دو باند رفت و برگشت هر کدام با سه خط تردد (قابل تعریض به ۴ خط) احداث خواهد شد.

روند ساخت این آزاد راه ۲۹ خرداد امسال با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد، اما تا کنون بطور رسمی عملیات ساخت آن شروع نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها