موج
کدخبر : ۳۳۸۰۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338042

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام در استان وجود دارد که بودجه عمرانی امسال بر اساس اولویت دار بودن طرح‌های نیمه تمام هزینه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان اظهار داشت :رفع مشکلات آب، راه، مخابرات، کشاورزی، طرح هادی و منابع طبیعی روستا‌های محروم در مناطق کوهستانی در الویت ویژه قرار دارد.

وی در ادامه اشاره به این که مشکلات آب آشامیدنی از مشکلات مناطق کوهستانی است که برای حل فعلی آن تصمیم گیری کردیم ، بیان داشت: برای حل مشکلات مناطق محروم با توجه به مضایق اعتباری باید اولویت بندی کنیم و با تعامل و هم افزایی در رفع آن‌ها بکوشیم.

حسین زادگان تصریح کرد : بسیاری از مسائلی نیاز به اعتبار ندارد و می‌توان با جدیت، پیگیری و هم افزایی همه مدیران و مسئولان از آن‌ها گره گشایی کرد.

استاندار مازندران  به مشکلات روستا‌هایی که در مجاورت جنگل قرار دارند اشاره کرد و گفت: براساس قول مساعد رییس سازمان جنگل‌ها مشکل طرح هادی این روستا هفته آینده حل خواهد شد.

وی به مشکل آب آشامیدنی مناطق کوهستانی به دلیل سخت عبور بودن راه دسترسی اشاره کرد و گفت: به زودی تصمیم برای حل معضل در این مناطق گرفته خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها