موج
کدخبر : ۳۳۵۴۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335473

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با اشاره به ضرورت مدیریت مصرف برق گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان ۵۰ درصد از برق این منطقه صرف استفاده از سیستم‌های سرمایشی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، کیوان فرح زاد اظهار داشت: در همین چند روز شروع تابستان مصرف برق در غرب مازندران با توجه به افزایش دما و وضعیت شرجی از پیک سال گذشته عبور کرده و به وضعیت قرمز ۶۳۴ مگاوات رسید.

وی ادامه داد: در صورت ادامه این روند و عدم مدیریت و رعایت مصرف برق و با توجه به نبود امکان تامین این میزان انرژی در منطقه با مشکل قطعی برق مواجه خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با اشاره به مصرف ۴۳ مگاواتی برق از سوی دستگاههای دولتی گفت: با توجه به امضای تفاهم نامه همکاری با ادارات در مصرف برق از آنها انتظار داریم تا با خاموش کردن کولرهای غیرضرور و تنظیم دمای کولر روی ۲۴ درجه سانتیگراد، قطعی برق در منطقه را شاهد نباشیم.

فرح زاد در ادامه همچنین از تبدیل بیش از یک هزار کیلومتر شبکه برق این شهرستان به کابل خود نگهدار در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: امسال نیز به دنبال تبدیل یکهزار کیلومتر سیم های هوایی به کابل خودنگهدار هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها