موج
کدخبر : ۳۳۲۸۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332880

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: خطر کرونا همچنان در استان مازندران باقی است و نیاز است شهروندان مازندرانی همچنان رعایت نکات بهداشتی را در الویت قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان اظهار داشت: باید آگاه باشیم که خطر کرونا همچنان باقی است و نباید عادی انگاری در جامعه جا بیفتد لذا انجام یک کار فرهنگی تبلیغی و آگاه کننده در راستای رعایت بهداشت فردی و عمومی کماکان جزو اولویت هاست.

وی ادامه داد: اولویت اول مازندران، پسماند است و از نخستین پیگیری‌ها در سطوح ملی در آغاز کار ما ساماندهی پسماند بود.

حسین زادگان با اشاره به اینکه فقدان یک تشکیلات برای مدیریت منسجم پسماند در استان احساس می‌شد، گفت: با تشکیل سازمان مدیریت پسماند استان، مدیریت و ساماندهی این حوزه منسجم و متمرکز و در قالب برنامه یی دقیق و زمان بندی شده و طرح‌های لازم به پیش می‌رود.

وی تاکید کرد: کسی که می‌خواهد در سازمان پسماند استان فعالیت کند، باید عاشق مازندران باشد چراکه این کار، رسالتی قلبی و اعتقادی و وظیفه‌ای شبانه روزی است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ساحل مناسب می‌تواند موجب جذب گردشگر و منبع درآمد باشد، اظهار داشت: انتظار داریم شهرداران ساحل را رونق دهند و به عنوان یک اولویت بنگرند.

حسین زادگان با تاکید بر اینکه سواحل باید اقتصادی شوند و یکی از زمینه‌های تحقق این مهم، ایجاد بازارچه‌های محلی و منطقه‌ای است، بیان کرد: ساحل می‌تواند الگوی رفتار فرهنگی و نماد مازندران پاک باشد.

استاندار مازندران تاکید کرد: شهرداری‌ها در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با برنامه‌های کیفی و همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی، فرهنگی و تبلیغی، زمینه را برای معرفی رشادت‌ها و جانفشانی‌های نسل آن دوران شکوهمند و ماندگار به جوانان فراهم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها