موج
کدخبر : ۳۲۵۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325976

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران گفت: از آغاز بحران کرونا در استان مازندران به صورت مستمر ضد عفونی کردن خیابان های شهری و روستاها توسط بسیجیان این استان انجام شده و ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ بهرام سبک ملک در نشست با خبرنگاران اظهار داشت :  نیروهای پاسدار و بسیجی مازندران در چهار بخش مراقبان سلامت، کارگاه پشتیبانی سلامت، مدافعان سلامت و سفیران سلامت در حال خدمت رسانی و مجاهدت شبانه روزی برای کمک به مردم استان می باشند.

وی ادامه داد : گردان‌های امام حسین (ع) لشکر همیشه پیروز و قدرتمند ۲۵ کربلا مازندران از آغاز شیوع ویروس کرونا در ۲۲ شهرستان مازندران از رامسر تا گلوگاه با تمرکز بر روی بحث مدافعان سلامت و کارگاه پشتیبانی سلامت در حال فعالیت شبانه روزی برای از بین بردن و قطع زنجیره انتقال شیوع ویروس منحوس کرونا هستند.

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران اذعان داشت :  گردان‌های امام حسین (ع) لشکر ۲۵ کربلا و بسیجیان  علاوه بر اجرای مستمر عملیات دفاع بیولوژیک و ضدعفونی و سم پاشی کردن معابر، محلات، اماکن پرتردد و تجمعات و اماکن دولتی و نظامی در تمامی شهرها و روستاها و همچنین راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و گان و مواد ضدعفونی مشغول به فعالیت می‌باشند و تولیدات هم بین جامعه هدف در حال توزیع است.

وی تاکید کرد : نیروهای گردان امام حسین (ع) و بسیجیان ما به ضرورت موضوع و حسب وظیفه و مأموریت خود با لباس سبز مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران حضوری دلگرم کننده و امید بخش بین مردم داشتند که سبب تقویت روحیه عمومی جامعه گشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها