موج
کدخبر : ۳۲۲۲۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322268

شهردار نوشهر خبر داد:

شهردار نوشهر گفت: با همکاری تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص شهرستانهای نوشهر و چالوس طرح ویزیت مجازی شهروندان به صورت رایگان اجرایی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی امانی اظهار داشت: این طرح در راستای ضرورت ماندن شهروندان در منزل اجرا می شود و تا کنون 8 پزشک عمومی و متخصص از این طرح استقبال کردند.

وی ادامه داد: با توجه به بحران موجود حاکم در کشور و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شهرها و تشویق عدم خروج شهروندان از منازل بعنوان امن ترین مکان ، و نیاز احتمالی آنها جهت مراجعه پزشک در صورت بیماری ناشی از ویروس کرونا و چه بیماری های دیگر طرح ویزیت مجازی به صورت رایگان برای شهروندان اجرا می شود.

امکانی تصریح کرد: شهروندان با نصب اپلیکیشن مخصوص در موبایل خود می توانند با انتخاب پزشک مشکلات خود را اعلام و پزشک به صورت آن لاین و یا با مرور زمان کمتر از 10 ساعت پاسخ می دهد و در صورت صدور نسخه مشاوره می دهد.

وی گفت: در صورت استقبال پزشکان اسامی آنها نیز به این اپلیکیشن اضافه می شود و خدمات مجازی پزشکان در این اپلیکیشن به مدت یکماه کاملا رایگاه خواهد بود و بعد از آن شرایط مالی در اپلیکیشن از سوی شرکت ارایه دهنده اعلام می شود.

امانی تصریح کرد: تمام هزینه های ارتباطی شرکت ارایه دهنده خدمات در مدت یکماه را شهرداری پرداخت می کند تا شهروندان چالوس و نوشهر هیچ هزینه ای بابت ویزیت مجازی با پزشکان پرداخت نکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها