موج
کدخبر : ۳۲۱۴۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321411

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل خبر داد:

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل گفت: از آغاز بحران کرونایی تا کنون در شهرستان آمل 24 بیمار کرونایی بعداز مداوا از بیمارستان ترخیص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، فرامز اکبری اظهار داشت: بیمارستان دولتی امام خمینی آمل در کنار سه بیمارستان استان مازندران از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان به عنوان معین شهرهای فریدونکنار، نور، محمودآباد و آمل جهت پذیرش و درمان بیماران کرونایی تعیین شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر بیمارستان دولتی امام خمینی آمل که معین سه بیمارستان دولتی دیگر و یک بیمارستان خصوصی تخصص و فوق تخصص و همچنین ۴۵ مرکز درمانی و ۱۵۳ خانه بهداشت به ارائه خدمات می‌پردازند.

اکبری اذعان داشت: ۷۰۰ پرسنل کادر درمانی در این مراکز و خانه مشغول خدمت هستند که نسبت به تعداد مراکز نصف پرسنل شامل می‌شود و  در اجرای طرح پزشک خانواده حدود ۹۰ پزشک در این شهرستان به ارائه خدمت می‌پردازند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آمل گفت: جهت ارائه حمایت از ستاد مبارزه با کرونا از سوی خیرین آملی حدود یک هزار عدد کیت حفاظت فردی، یک هزار عدد ماسک N90 و ۲۴۰ عدد حفاظ صورت به مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان خریداری و در بیمارستان معین این شهرستان توزیع شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها