موج
کدخبر : ۳۲۰۷۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320742

شهردار کتالم و ساداتشهر:

شهردار کتالم و ساداتشهر رامسر بر ضرورت همکاری و همراهی مردم برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مجتبی رضوانی  اظهار داشت : چاز همه شهروندان خواهشمندیم که برای حفظ سلامت و بهداشت آحاد مردم، در حین عملیات ضدعفونی سطح شهر، با نیروهای خدمات شهری که این روزها بصورت تمام وقت در حال خدمت رسانی هستند، نهایت همکاری را داشته باشند تا بتوانیم به خوبی از این مشکل عبور کنیم و شهری سلامت و پویا داشته باشیم.

وی ادامه داد  در موضوع  مبارزه با کرونا همگی باید همدل و همراه شوند و اینکه بگوییم با ضدعفونی، درب و شیشه مغازه یا ماشینمان لک می افتد و ما تمایل به ضدعفونی نداریم، اصلا درست نیست و باید به درستی درک کنیم که در این برهه زمانی، سلامت جامعه از همه چیز مهم تر است.

رضوانی بیان داشت : لازم به ذکر است که مواد ضدعفونی کننده، هیچ ضرری به مردم نمی رساند و اگر لکی بر سطوح ماند به راحتی با یک دستمال قابل تمیز شدن است.

شهردار کتالم و ساداتشهر اذعان داشت : توجه داشته باشیم که ضدعفونی شهر به نفع عموم مردم و جامعه است و شهرداری کتالم و سادات شهر طبق دستورالعمل های ابلاغ شده، خود را موظف و مکلف به انجام همه روزه این امر می داند و بار دیگر از همه شهروندان دعوت می کند که با روی خوش و همراهی مهربانانه، نیروهای خدوم خدمات شهری را در این امر یاری کنند و باعث دلگرمی و افزایش انگیزه این عزیزان شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها