موج

مربی نساجی مازندران:

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای شکست استقلال در بازی فردا، همدل و هم قسم شدیم و به دنبال سه امتیاز بازی با استقلال هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران حسن بادامکی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران اظهار داشت: بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان و بیماری سرمربی تیم آقای مهاجری، هفته سختی را به دلیل نبود ایشان گذراندیم.

وی ادامه داد: از هواداران پرشور نساجی تشکر می‌کنم که همیشه حامی این تیم بودند و دیشب هم با استقبال خوبی که از اعضای تیم داشتند انرژی مضاعفی را به تیم دادند.

بادامکی بیان داشت : از اینکه یکی از مالکان باشگاه که با تک تک اعضای تیم جلسه گذاشت و حرف‌های همه اعضای تیم را شنید تشکر و قدردانی دارم که این باعث شد تا بتوانیم یک گروه قوی از نظر روحی و روانی و آماده یک بازی خوب برابر استقلال داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در این رابطه که آیا مجوز حضور بازیکنانی مثل قاضی و کفشگری صادر شده گفت: طبق خبری که به ما داده اند اینگونه شده و امیدواریم بتوانیم از تمام بازیکنان تیم استفاده کنیم. به ما گفته اند تمام بازیکنان را در اختیار داریم و می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

قرار بود نشست خبری آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از بازی برابر نساجی مازندران از ساعت ۱۶:۱۵ امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه شهیدوطنی قائم شهر برگزار شود، اما به دلیل تأخیر در زمان سفر آبی‌پوشان به مازندران، استراماچونی به نشست خبری نرسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها