رئیس انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران گفت: به مناسبت روز خبرنگار به صورت شهرستانی از اعضای انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران تجلیل می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، ساسان شیخی اظهار داشت: به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار به مانند تشکل های دیگر حوزه رسانه مانند خانه مطبوعات ، بسیج رسانه و... این تشکل نیز از خدمات و زحمات خبرنگاران عضو انجمن تقدیر می کند.

وی ادامه داد: به نمایندگان انجمن صنفی خبرنگاران شهرستانهای محمودآباد ، نور،نوشهر ، چالوس ، کلاردشت،عباس آباد،تنکابن و رامسر تاکید شد تا در حد توان در حوزه شهرستانی با حضور حداکثری مسئولان مراسم تجلیل از اعضای انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران برگزار شود.

شیخی تاکید کرد: این انجمن برنامه خوبی در حوزه رسانه درسال 1398 برای اعضای خود برنامه ریزی کرده که تعدادی از آنها اجرایی و تعدادی دیگر نیز در دست اجرا قرار دارد.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران بیان داشت: مهمترین دغدغه اهالی خبر و رسانه در شهرستانهای غرب استان مازندران ساماندهی خبرنگاران است که امیدواریم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه برنامه ریزی داشته باشد.