موج
کدخبر : ۲۱۰۴۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-210408

استاندار مازندران اظهار داشت:جلوی مجوز فروشی معادن در استان باید گرفته شود و رانت و فسادی که در این حوزه وجود دارد از بین برود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در ارتباط با برداشت بی رویه شن و ماسه از رودخانه‌های استان، بیان کرد: برداشت بی رویه به محیط زیست مازندران آسیب جدی وارد کرده است.

وی اضافه کرد: حق نداریم به بهانه فعالیت سازندگی زمینه نابودی محیط زیست را فراهم کنیم.

اسلامی با اعلام اینکه در توسعه فعالیت واحدهای شن و ماسه در استان باید ضمن کنترل قیمت از رکود فاصله بگیریم، گفت: جلوی مجوز فروشی معادن در استان باید گرفته شود و رانت و فسادی که در این حوزه وجود دارد از بین برود.

استاندار مازندران در ارتباط با وضعیت و مشکلات ماده 100 و اقداماتی که در این زمینه انجام داده است، تصریح کرد: در این حوزه به صورت جدی وارد شدیم تغییرات زیادی در این بخش انجام شده است.

وی گفت: حکم 246 مشاور در ماده 100 را لغو  کردم و برای همه شهردارانی که حکم صادر میثاق نامه‌ای امضا می‌کنم که انضباط ساخت و ساز را رعایت کنند.

اسلامی در ارتباط با ادامه فعالیت مدیران فعلی استان، اظهار کرد: برای ابقای مدیران استان زیر بار سفارش نمی‌روم و تداوم فعالیت یک مدیر بستگی به کارآمدی مدیران استانی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها