علی بابایی کارنامی بابیان اینکه شهید حججی تربیت شده در مکتب شهدای دفاع مقدس است، بیان داشت: نباید گذاشت که نسل جدید از شهید حججی ها دور بمانند.

به گزارش خبرگزاری موج، عضوهیات مدیره صنایع چوب و کاغذ ایران در گفت و گویی در ساری بیان داشت: امروز ایران اسلامی به خود می بالد و افتخار می کند که چنین جوانانی را دارد که وجود آنها موجب عزت و اقتدار کشورمان در دنیا شده است.

وی خاطر نشان کرد : صبر و بردباری که خانواده های آزادگان ،‌ شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس از خود داشتند میراثی بزرگ و ارزشمند بود که امروزه این میراث بزرگ و ارزشمند به خانواده و همسر شهید حججی رسیده است.

بابایی کارنامی با اشاره به ولایتمداری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و پیروی از سیره اهل بیت(ع) برای حفظ اسلام اظهار کرد: در طول دفاع مقدس، جوانان بی‌شماری سر از پا نشناخته و راه علی(ع) و اهل بیت(ع) را ادامه دادند.

مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران بیان کرد: در طول جنگ تحمیلی موفقیت‌های بسیاری نصیب کشور شد آن هم در زمانی که همه دنیا به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ایران در جنگ بودند.

بابایی کارنامی در پایان گفت: شهید حججی، تربیت شده در مکتب شهدای دفاع مقدس است. نباید گذاشت که نسل جدید از شهید حججی ها دور بمانند بنابراین بایستی نسبت به معرفی شهدا و تبیین سیره آنان به نسل جوان تلاش بیشتری کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج