موج
کدخبر : ۳۷۸۷۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378783

فرمانده انتظامی لرستان:

فرمانده تازه منصوب انتظامی لرستان در نخستین جلسه با فرماندهان و معاونین کلانتری‌های خرم‌آباد، بر لزوم برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی لرستان درجمع فرماندهان، معاونان و روسای کلانتری‌های خرم‌آباد، گفت: خدمت بی‌منت و مضاعف به مردم و برخورد قاطع با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی در دستور کار پلیس لرستان قرار دارد.

وی، افزود: یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت (ع) خدمت به مردم جامعه است و تامین نظم و امنیت یکی از مهم ترین ارکان خدمتگزاری در جامعه اسلامی است.

سردار الهی ادامه داد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون هزاران شهید گلگون کفن، نیروی انتظامی بعنوان امین مردم و ملجا و پناه افراد ستمدیده و در کنار مردم و از نهادهای بزرگ خدمتگزار است که به حمد خدای متعال از هیچ تلاش و کوششی در راه  تامین و نظم امنیت استان دریع نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی لرستان، تاکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان خدمتگزار مردم و مدافع حریم نظم و امنیت ضمن تکریم ارباب رجوع و برخوردی توام با مهربانی و رعایت اخلاق اسلامی و در شان و منزلت مردم شریف استان، در مقابل افراد ظالم و افرادی که به هر نحو مخل نظم و امنیت عمومی جامعه هستند برخودی قاطع و بدون اغماض داشته باشد و همواره یار و یاور مظلومان و ستمدیدگان باشد.

*هنجارشکنان، زیر چتر اطلاعاتی پلیس لرستان هستند

یحیی الهی، ادامه داد: پلیس همچنان که با مهربانی و عطوفت به مردم شریف خدمت می کند با اقتدار و استفاده از اختیارات قانونی با هرگونه هنجار شکنی و افرادی که به هر نحو مخل نظم و امنیت هستند برخوردی قاطع و قانونی داشته و هرگز اجازه عرض اندام و جولان را به آنان نخواهد داد و بنده بعنوان خدمتگزار مردم  به افرادی که اقدامات مجرمانه انجام می‌دهند توصیه می‌کنم، از انجام اعمال مجرمانه  برحذر باشند و بدانند که پلیس، با اشرافیت اطلاعاتی و رصد دقیق، هرگز اجازه عرض اندام به افراد مخل نظم و امنیت را نخواهد داد چرا که خط قرمز ما امنیت مردم شریف استان است.

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر رعایت تقوی الهی و نظم و انظباط در راستای  امورات و ظایف محوله خاطر نشان کرد ان شاءالله همه ما بتوانیم سربازان راستینی برای نائب بر حق امام زمان (عج) حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمتگزار خوبی برای مردم شریف و ولایی لرستان باشیم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها