موج
کدخبر : ۳۶۴۲۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364239

کاوه صباغ زاده در نشست خبری جدیدترین فیلمش با اشاره به نقش‌های تکراری بازیگران در سینمای ایران، گفت: برخی بازیگران از پذیرش نقش متفاوت امتناع می کنند اما علی انصاریان و حسام محمودی پذیرفتند که ریسک کنند و نترسند.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبی  به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده در حالی با اجرای حمیدرضا مدقق برگزار شد که این فیلم آغازگر نمایش‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر   در سینمای رسانه بود. 

در این نشست از جمع عوامل فیلم، کاوه صباغ‌زاده کارگردان، مهدی صباغ‌زاده تهیه‌کننده، الناز حبیبی بازیگر، شهرام نجاریان مدیر فیلمبرداری، محسن دارسنج طراح چهره‌پردازی، پگاه احمدی تدوین‌گر، آرام موسوی طراح لباس و محمدرضا میرزا محمدی طراح صحنه در این نشست حاضر بودند ولی غیبت علی انصاریان که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است بیش از همه به چشم آمد.

در ابتدای نشست کاوه صباغ‌زاده با آرزوی سلامتی برای علی انصاریان گفت: ساخت این فیلم که به مرور همه زندگی عماد و طوبا می پردازد نسبت به فیلم اولم ایتالیا ایتالیا کار سخت‌تری بود. شیوع بیماری کرونا در زمان پس تولید کار را پیچیده تر کرد.

در ادامه این نشست، مهدی صباغ‌زاده تهیه‌کننده در مورد فروش و گیشه‌پسند بودن فیلم گفت: این اثر درباره تحکیم بنیاد خانواده است. من فکر می‌کنم تا به این‌جا مخاطب با فیلم ارتباط برقرار کرده و مخاطبان با حال خوب از سالن سینما خارج شده اند و امیدوارم مورد استقبال مردم قرار بگیرد.

 کاوه صباغ زاده در بخش دیگری از این نشست بیان کرد: فیلم های کشور ما بسیار شبیه هم شده اند حتی نگاه عوامل پشت دوربین نیز شبیه هم است و بنابراین ساختن فیلمی متفاوت بسیار سخت است.

وی تصریح کرد: بازیگران نقش‌های تکراری و یا خودشان را بازی می کنند و از پذیرش نقش متفاوت امتناع می کنند. اما علی انصاریان و حسام محمودی پذیرفتند که ریسک کنند و نترسند. چنین ویژگی هایی در سینمای ما خیلی کم است.

کاوه صباغ زاده با تاکید بر اینکه ساختن فیلم متفاوت خیلی سخت است گفت: هنگام ساخت فیلم ایتالیا ایتالیا برای جلب اعتماد افراد خیلی مشکل داشتم و فکر می کردم که بعد از آن کار راحت شود اما مشکلات کماکان ادامه داشت و افراد از ریسک کردن می ترسیدند.

الناز حبیبی نیز گفت: در این دنیا که همه چیز مدرن شده است، به نظر من رمانتیسم عماد و طوبا رویا و رویاپردازی را به تماشاچی هدیه می دهد. ما خیلی با  کاوه صباغ زاده برای ایفای نقش صحبت کردیم که آیا می شود چند سن مختلف را کار کرد یا نه. این فیلم کار سختی برای همه بود.

وی با اشاره به جای خالی علی انصاریان در این اکران، افزود: انصاریان انرژی گروه بود و ای ‌کاش حالا اینجا کنارمان بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها