موج
کدخبر : ۳۶۳۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363778

برنامه تلویزیونی زاویه یک هفته بعد از حواشی ایجاد شده با مجری جدید روی آنتن رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، برنامه زاویه که هفته قبل به واسطه اظهارات نامناسب یکی از مهمانان خود (آقای جهان بزرگی) در مورد رئیس جمهور حاشیه‌ساز شده بود، امشب بدون مجری-سردبیر قبلی خود ( حبیب رحیم پور ازغدی ) روی آنتن رفت.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر تصمیم مدیران صداوسیما برای اخراج مجری و سردبیر برنامه زاویه منتشر شده بود که با تکذیب مدیر شبکه 4 روبرو شد. آقای مسعود معینی پور در توئیتی نوشته بود «هم زاویه هست، هم حبیب ازغدی هست.» ولی علیرغم این ادعاها، امشب این برنامه گفتگومحور، توسط مجری دیگری (آقای عطاءالله بیگدلی) اجرا شد و خبری از حبیب رحیم پور نبود.این درحالیست که آقای علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما نیز علی‌رغم عذرخواهی رسمی از رئیس جمهور، به جلسه روز چهارشنبه دولت دعوت نشد.

آقای محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه دولت گفته بود: «صداوسیما نباید با مستندهایی که می‌سازد، مردم را ناامید کند، این برنامه زاویه برای وزرای ما قابل قبول نبود.»

علاوه بر واعظی، برخی وزرا و مدیران دولت نیز با انتقادات شدید نسبت به صداوسیما، تهدید کرده بودند که اگر سازمان صداوسیما عذرخواهی نکند، در جلسه دولت حاضر نخواهند شد.

نحوه برخورد رئیس سازمان صداوسیما با ماجرای برنامه زاویه انتقادات زیادی را در پی داشت. ازجمله بسیج دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی(ره)در بیانیه‌ای با انتقاد از علی‌عسگری اعلام کرد: «آنچه غیرمعمول و تأسف‌برانگیز بود، رفتار غیرحرفه‌ای و سیاست‌زدۀ حضرت‌عالی و معاونان سازمان متبوعتان در خبر اخراج عوامل برنامه و‌ توبیخ آن‌ها بود. شما از گناهِ‌نکرده عذرخواهی کردید و شخص دیگری را هم بخاطر گناهی نکرده «اخراج» نمودید.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها