موج
کدخبر : ۳۴۴۲۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344221

فیلم کوتاه «تومور» ساخته جواد گنجی نامزد بهترین فیلم بخش اصلی اولین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه شهر عفرین در کشور سوریه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فیلم کوتاه تومور به کارگردانی جواد گنجی که با مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شده، نامزد جایزه بهترین فیلم در اولین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه شهر عفرین در منطقه روژئاوا در کشور سوریه شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه شهر عفرین با تمرکز بر نمایش فیلم‌هایی از فیلمسازان 150 کشور از سراسر دنیا با آثاری درباره صلح، حقوق بشر و حقوق زنان و کودکان، برترین‌های هر بخش را معرفی خواهد کرد.

اکران آثار در این جشنواره از صبح روز ۲۱ سپتامبر در شهر عفرین آغاز می‌شود و بامداد روز بعد با معرفی برترین‌های هر بخش به کار خود خاتمه خواهد داد.

فیلم کوتاه «تومور» با بازی محمد وفایی از بین آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره توانست نامزد بهترین فیلم بخش اصلی جشنواره شود.

این فیلم اثری جهان شمول و مینیمالیسم است که از نگاهی نو به حقوق بانوان در جوامع دنیا می‌پردازد. 

جواد گنجی به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز در آثار سینمایی مشغول به فعالیت است. او تجربه ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه دارد و تاکنون توانسته جایزه بهترین فیلم کوتاه را از جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان همدان، جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای، جشنواره منطقه‌ای افلاک و... دریافت کند.

تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه «تومور» به عهده جواد گنجی و ابراهیم آذرخشی است و آژانس پخش کات فیلم پخش بین‌المللی این فیلم را به عهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها