موج

تازه ترین ویژه برنامه موسیقایی «هزار صدا» روز پنجشنبه شانزدهم آبان با حضور تعدادی از کارشناسان صاحب نام موسیقی پاپ در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، تازه ترین ویژه برنامه موسیقایی « هزار صدا » ساعت ۱۵ روز پنجشنبه شانزدهم آبان با حضور تعدادی از کارشناسان صاحب نام موسیقی پاپ در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می شود. در این برنامه محمدرضا چراغعلی ، رحیم شهریاری و سجاد عزیزی آرام به عنوان کارشناس حضور دارند. این در حالی است که فرشید ادهمی به عنوان خواننده مهمان و سروش کریمی آثاری را اجرا می کنند.

یکی دیگر از بخش های این برنامه بخش نکوداشت یکی از  تاثیرگذارترین آهنگسازان و به ویژه تنظیم کنندگان موسیقی پاپ ایران، مرحوم محمد اوشال است. در این بخش سروش کریمی ترانه سرا ، آهنگساز، مدرس آواز کلاسیک اثری از این هنرمند ماندگار و فقید را اجرا خواهد کرد. وحید مصلحی فرد هم با پیانو کریمی را همراهی خواهد کرد.

«هزار صدا» اولین برنامه استعدادیابی موسیقی در ایران است که از سال ۱۳۹۲ توسط آرش نصیری بنیان گذاشته شد و امسال  علاوه بر بخش پاپ و سنتی، بخش های کودکان و نوجوانان و شهرستان های آن نیز راه اندازی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها